Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakty

 

 

Kierownictwo ZHW w Opolu

Kontakt

Kierownik ZHW

lek. wet. Witold Dereń

tel. 77 54 17 198

kom. 691 226 695

w.deren@wiw.opole.pl

 

Zastępca Kierownika ZHW

lek. wet. Agnieszka Szewczyk - Sadowska

tel. 77 54 17 186

kom. 691 484 772

a.sadowska@wiw.opole.pl

 

 

 

 

Pracownie ZHW Opole

Kierownicy

Kontakt

1

Pracownia  Chemii

mgr Anna Ryfiak

tel. 77 54 17 177 a.ryfiak@wiw.opole.pl

 

2

Pracownia Higieny Środków Spożywczych

lek. wet. Magdalena Korach- Czapor

tel. 77 54 17 189 m.czapor@wiw.opole.pl

 

3

Pracownia Pożywek
i Mikrobiologii Środków Żywienia Zwierząt

mgr Joanna Lechowicz

tel. 77 54 17 179

j.lechowicz@wiw.opole.pl

 

4

Pracownia Patologii

lek. wet. Adam Brzana

tel. 77 54 17 190

kom. 691 226 687

a.brzana@wiw.opole.pl

 

5

Pracownia Serologii

lek. wet. Agnieszka Szewczyk - Sadowska

tel. 77 54 17 186

a.sadowska@wiw.opole.pl

 

6

Pracownia Biologii Molekularnej i Skażeń

mgr inż. Jolanta Dobkowicz

tel. 77 54 17 181

j.dobkowicz@wiw.opole.pl

 

7

Pracownia Diagnostyki Włośni
+ Terenowe Pracownie Diagnostyki Włośni

mgr inż. Aleksandra Centner

tel. 77 54 17 168

kom. 691 226 683

a.centner@wiw.opole.pl