Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu

Ogłoszenie o naborze nr 12438 z dnia 28 czerwca 2017 r.

OFERTY DO WYMIAR ETATU STANOWISKA DODATKOWE
08 lipca 2017 1 1

Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

informatyk do spraw: nadzoru, budowy, rozwoju, konserwacji, bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej

w Zespole ds. administracyjnych

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Opole

ADRES URZĘDU:

ul. Wrocławska 170
45-836 Opole

WARUNKI PRACY

  • Narzędzia i materiały pracy - komputer,
  • Lokalizacja biura - I i III kondygnacyjne,
  • Bariery architektoniczne - konieczność poruszania się po schodach, brak wind, brak drzwi o odpowiedniej szerokości, brak odpowiednio dostosowanych toalet.
  • wyjazdy służbowe,
  • stres związany z kontaktami z firmami zewnętrznymi.

ZAKRES ZADAŃ

  • Rozbudowa i rozwój infrastruktury teleinformatycznej. Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej. Rozwój, utrzymanie i konserwacja systemów teleinformatycznych,
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie serwisu WWW i BIP. Prace programistyczne - tworzenie rozwiązań software\'owych - praca indywidualna i w zespole,
  • Nadzór nad pracami wdrożeniowymi systemów informatycznych. Szkolenie pracowników w zakresie wdrażania, użytkowania i bezpieczeństwa,

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe: na stanowisku o podobnych charakterze,
  • Stały cykl szkoleń z zakresu informatyki,
  • Bardzo dobra znajomości zasad zabezpieczeń w środowiskach IT,
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami i stacjami klienckimi oraz siecią,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśle przestępstwo skarbowe.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • dobra znajomość języka angielskiego,

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy,
  • Kopie dokumentów potwierdzających odbycie szkoleń,
  • Kopie dokumentów potwierdzających znajomości zasad zabezpieczeń w środowiskach IT,
  • Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie w administrowaniu serwerami i stacjami klienckimi oraz siecią,
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów.

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 08 lipca 2017 r.
  • Decyduje data: wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci/kandydatki zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie postępowania rekrutacyjnego. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone w terminie 30 dni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Dodatkowe informacje: 775417209.

Legenda

Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnościami, które spełniają wszystkie następujące warunki:

  • złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność,
  • spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu,
  • po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.

Zastępstwo

Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że urząd poszukuje kandydatów do pracy na czas przewidywanej nieobecności swojego pracownika. Jeśli w ogłoszeniu nie wskazano okresu zastępstwa, możesz o to spytać w urzędzie. Osoba zatrudniona na zastępstwo jest członkiem korpusu służby cywilnej.

Nabór otwarty dla cudzoziemców

Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że o stanowisko mogą starać się, poza polskimi obywatelami, również cudzoziemcy. Kandydaci muszą spełniać następujące warunki: