Ogłoszenia o naborze na stanowisko asystenta ds. koordynowania i wykonywania badań w kierunku wykrywania i oznaczania organizmów genetycznie zmodyfikowanych oraz skażeń promieniotwórczych

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu

  • Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • asystenta
  • ds. koordynowania i wykonywania badań w kierunku wykrywania i oznaczania organizmów genetycznie zmodyfikowanych oraz skażeń promieniotwórczych
  • w Pracowni Biologii Molekularnej i Skażeń

Liczba lub wymiar etatu: 1/2

Główne obowiązki:

  • wykonywanie badań genetycznych i skażeń promieniotwórczych w próbkach pasz i środkach spożywczych pochodzenia zwierzęcego wg ustalonych metodyk badawczych,
  • przestrzeganie wykonywania badań zgodnie z polityką zarządzania jakością,
  • opracowywanie, pisanie oraz wdrażanie procedur i metodyk badawczych,
  • wykonywanie badań w ramach badań biegłości w celu potwierdzenia kompetencji,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań z przeprowadzonych badań.

Wykształcenie:

wyższe biotechnologicznym lub biologicznym

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstawowych technik wykorzystywanych w Pracowni Biologii Molekularnej,
  • dobra znajomość komputera i aplikacji Microsoft Office,
  • znajomość podstaw statystyki matematycznej,
  • znajomość systemu zarządzania w laboratorium wg PN EN-ISO 17025:2005,
  • udokumentowane min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy w laboratorium z wyżej wymienionym systemem zarządzania.

Wymagania pożądane:

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • obowiązkowość, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • chęć poszerzania swojej wiedzy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do:

16-02-2009

pod adresem:

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
Wrocławska 170
45-836 Opole

Inne informacje:

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie postępowania rekrutacyjnego. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone w terminie 30 dni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Dodatkowe informacje: (0-77) 457-50-10.